30 - 06 - 22

Pajacyk.gif

 

      PROMOCJA SZKOŁY   

 

ZCE OTRZYMAŁO TYTUŁ ZACHODNIOPOMORSKIEJ PLACÓWKI JAKOŚCI
 

Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne jest placówką twórczą, uporządkowaną, dbającą o jakość kształcenia.

Dyrekcja szkoły, zespół nauczycielski, pracownicy administracji i obsługi podejmują ciągłe starania zmierzające do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie oraz do osiągnięcia standardów określonych w przepisach oświatowych.

Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne:

- wspiera rozwój nauczycieli i uczniów oraz wspomaga podnoszenie jakości ich pracy w bezpiecznym i przyjaznym środowisku,

- nieustannie podnosi jakość swojej pracy i jakość świadczonych usług edukacyjnych, a także poziom kwalifikacji nauczycieli,

- stale rozwija swoją bazę i podnosi skuteczność działania.

W ZCE urządzamy nie tylko wiele imprez:

  • integracyjnych,

  • kulturalno-edukacyjnych,

  • okolicznościowych,

  • sportowych,

  • rozrywkowych,

ale również organizujemy wyjazdy młodzieży za granicę w ramach odbycia praktyk zawodowych lub poszerzenia wiedzy na temat najnowszych technologii XXI wieku (CeBIT, MESSE).

Ponadto każdego roku odbywają się u nas Dni Otwarte, podczas których prezentujemy naszą szkołę wszystkim chętnym osobom. W tym czasie rodzice i przyszli uczniowie mają okazję zapoznać się zarówno z historią szkoły i jej dotychczasowymi osiągnięciami, jak również z planami na przyszłość.

Na szczególnie znaczące imprezy zapraszamy redaktorów gazet lokalnych, dzięki czemu w prasie często pojawiają się informacje o szkolnych wydarzeniach oraz osiągnięciach. Przykładowo, jeden z artykułów ostatnich tygodni dotyczył uroczystości otwarcia boiska piłkarskiego o sztucznej nawierzchni.

Na koniec warto wspomnieć, że nasi uczniowie chętnie biorą udział w wielu akcjach niosących pomoc potrzebującym. Można o tym przeczytać na naszych stronach internetowych (np. Iskierka Radości).

Ważne wydarzenia z życia naszej szkoły zawsze dokumentujemy. Galerię zdjęć z ostatnich miesięcy można obejrzeć pod adresem:

http://www.zce.szczecin.pl/galeria_zce.

 
 
 

 

 

Zachodniopomorskie
Centrum Edukacyjne
71 - 699 Szczecin, ul. Hoża 6
sekretariat@zce.szczecin.pl
Zapraszamy na wycieczkę po Szczecinie