Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne
 

26 - 09 - 17

Pajacyk.gif

 

      TERMINARZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH    

 

Nazwisko i imię

Przedmiot

Dzień

Godzina

 

Sala

Uwagi

Baczkowski Rafał Zajęcia praktyczne

wtorek

14.00 – 15.00

6 W

 

Badura Tomasz Przysposobienie obronne

czwartek

16.25 – 17.10

21

 

Bielawski Artur Przedmioty elektryczne

Środa

15.00 – 16.30

6 W

 

Bielińska Barbara Język polski

czwartek

15.30 – 16.15

16

 

Borkowska Monika Matematyka

wtorek

16.25 – 17.10

129

Lub indywidualne

Brzezin – Bujnowska Anna Biologia

poniedziałek

14.00 – 14.45

biblioteka

 

Burak Maciej Przedmioty informatyczne

poniedziałek

12.35  lub 15.30

OKO 3

15.30 po uzgodnieniu

Curyl Joanna Język polski

czwartek

14.30 – 15.30

22

Maturzyści terminy indywidualne

Dusza Jerzy

Przedmioty elektryczne

poniedziałek

12.35 – 13.20

26 W

 

Dusza Michał

Przedmioty informatyczne

wtorek

10.45 – 11.20

39 W

 

Gaweł Leszek Przedmioty mechaniczne

środa

13.20 – 14.25

34 W

 

Gonciarz Jan Przedmioty mechaniczne

wtorek

13.30 – 14.30

10 W

 

Grębosz-Cichocka Joanna Język polski, WOK

wtorek

15.30 – 16.45

17

 

Gut Hanna Chemia

wtorek

14.35 – 15.20

26

 

Jabłonowska Marta Język angielski

czwartek

16.25 – 17.10

117

Lub indywidualne

Janiszewicz Elżbieta Biologia

poniedziałek

16.25 – 17.10

24

Lub indywidualne

Jarosz Krystyna Zajęcia praktyczne

poniedziałek

13.30 – 14.30

10 W

 

Jaroszewska – Oślizło  Edyta Język angielski

poniedziałek

czwartek

15.30 – 16.15

14.35 – 15.20

116

Lub indywidualne

Jechna Tomasz Wychowanie fizyczne

poniedziałek lub wtorek

1x w miesiącu

15.00 – 18.00

hala

 

Kamińska Jolanta Przedmioty informatyczne

środa

czwartek

15.20 - 16.05

11.30 – 13.20

OKO 2

Lub indywidualne

Karbowy Andrzej Przedmioty mechaniczne i elektryczne

środa

10.45 – 11.30

33 W

 

Klejber Krystyna Język niemiecki

piątek

15.30 – 16.15

113

Lub indywidualne

Kmieć Diana Fizyka, matematyka

wtorek

10.45 – 11.30

10

Lub indywidualne

Kramer Bartosz Przedmioty informatyczne

poniedziałek

8.50 – 9.35

OKO

Lub indywidualne

Krukowski Mirosław Historia

piątek

14.35 – 15.20

123

 

Krzanicki Tomasz Religia

czwartek

14.30 – 15.15

4

 

Kurzyński Eugeniusz Przedmioty mechaniczne

wtorek

13.30 – 14.30

18 W

 

Kuźma Wacław Przedmioty elektryczne i elektroniczne

środa

14.45

40 W

 

Lesińska Elżbieta Podstawy techniki

wtorek

14.45 – 15.30

piaskownica

 

Lipski Paweł Przedmioty informatyczne

czwartek

16.15 – 17.00

OKO 1

Lub indywidualne

Lunitz Jacek Przedmioty elektryczne

poniedziałek

14.45 – 15.30

38 W

 

Łazowski Marcin Wychowanie fizyczne

wtorek

10.45 – 11.30

Sala gimnastyczna

 

Maciejewska Katarzyna Język angielski

czwartek

14.30 – 15.15

116

Lub indywidualne

Malinowska Izabela Geografia

poniedziałek

19.00 – 19.45

20

 

Mateńko Maciej Wychowanie fizyczne

czwartek

10.45 – 11.30

Sala gimnastyczna

 

Misiewicz Hanna Matematyka

wtorek

14.30 – 15.15

127

 

Moskal Elżbieta Programowanie

wtorek

15.30 – 16.15

40 W

 

Ossowicz Andrzej

Wychowanie fizyczne

wtorek

14.30 – 15.15

Sala gimnastyczna

 

Pasierbski Bogusław

Przedmioty elektryczne

środa

15.00 - 16.00

25

 

Piekara Artur Język polski

czwartek

17.15 – 18.00

21

 

Pietruszka Zbigniew Przedmioty zawodowe

poniedziałek

13.40 – 14.25

prac. CIM

 

Piotuch Rafał Przedmioty zawodowe

wtorek

17.10 – 18.00

41 W

 

Podgórski Paweł Wychowanie fizyczne

środa

10.45 – 11.30

Sala gimnastyczna

 

Rejner Ewa Przedmioty informatyczne

wtorek

16.15

7 W

 

Rejner Piotr Przedmioty mechaniczne

wtorek

14.35 – 15.20

11 W

 

Sarna Anita matematyka

czwartek

14.35 – 15.20

128

 

Snoch Andrzej Przedmioty mechaniczne

wtorek

16.00 – 16.45

33 W

 

Szeszko Agnieszka Historia

wtorek

17.00 – 18.00

Biblioteka

 

Sztolcman Przemysław Wychowanie fizyczne

poniedziałek lub wtorek

1x w miesiącu

15.00 – 18.00

 Sala gimnastyczna

 

Śmigiel Łukasz Przedmioty mechaniczne

poniedziałek

11.40 – 12.25

11 W

 

Trubiło Bolesław Instalacje elektryczne

wtorek

13.20 – 14.05

20 W

 

Tuziak Urszula Język niemiecki, fizyka

czwartek

13.20 – 14.25

115

Lub indywidualne

Wojciechowski Andrzej WOS i PP

poniedziałek

16.15 – 17.00

23

 

 

 

 

 

Zachodniopomorskie
Centrum Edukacyjne
71 - 699 Szczecin, ul. Hoża 6
sekretariat@zce.szczecin.pl
Zapraszamy na wycieczkę po Szczecinie