Zachodniopomorskie Centrum Edukacyjne
 PLACÓWKA JAKOŚCI 

WAŻNE INFORMACJE

 


 

WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY

(kliknij na wiadomość, aby ją rozwinąć lub zamknąć)


Dni Polic

W sobotę 04 czerwca 2011 r. podczas Międzynarodowych Dni Polic zaprezentowaliśmy ofertę Zachodniopomorskiego Centrum Edukacyjnego kształcenia osób dorosłych w formach szkolnych i kursowych.

7. Giełda Edukacji i Pracy KARIERA

W dniu 9 marca 2011 r na Giełdzie Edukacji i Pracy KARIERA, odbywającej się w Halach MTS w Szczecinie, zaprezentowaliśmy ofertę kształcenia (w formach szkolnych oraz kursowych) osób dorosłych w Zachodniopomorskim Centrum Edukacyjnym.

Studniówka w Ośrodku Edukacji Dorosłych

Dnia 07 stycznia 2011 roku, o godzinie 19.00 w Hotelu Radisson rozpoczął się bal studniówkowy słuchaczy szkół dla dorosłych Zachodniopomorskiego Centrum Edukacyjnego.

Zakończenie roku w Ośrodku Edukacji Dorosłych.

24 czerwca 2010 roku odbyło się zakończenie roku w Ośrodku Edukacji Dorosłych. Po uroczystym zakończeniu i spotkaniu z opiekunami wszyscy udali się na grila do ogródka szkolnego. Galeria zdjęć z tego wydarzenia znajduje się TUTAJ .

Zakończenie roku maturzystów

29 kwietnia w Szkole dla Dorosłych odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły absolwentom.

Studniówka OED 2010

8 stycznia 2010 r. w Hotelu Radisson Sas w Szczecinie odbył się bal studniówkowy słuchaczy Ośrodka Edukacji Dorosłych. Przygotowania do tej niepowtarzalnej uroczystości wymagały prawdziwego zaangażowania oraz współpracy słuchaczy, nauczycieli opiekunów.

Spotkania świąteczno-wigilijne w Zachodniopomorskim Centrum Edukacyjnym

W dniu 22 grudnia 2009 roku w Zachodniopomorskim Centrum Edukacyjnym z okazji świąt Bożego Narodzenia odbyły się spotkania świąteczno-noworoczne uczniów, nauczycieli, emerytowanych i obecnych pracowników szkoły.

Zbliżają się święta

Zbliżają się święta i Mikołaj nie zapomniał o uczniach naszej szkoły. W piątek (4 grudnia) przyszedł do uczniów szkół młodzieżowych, a w poniedziałek (7 grudnia) pojawił się w szkole dla dorosłych.

Próbna matura z OPERONEM w ZCE

24 listopada 2009 r. uczniowie szkół młodzieżowych i słuchacze szkół dla dorosłych Zachodniopomorskiego Centrum Edukacyjnego przystąpili do pisania próbnego egzaminu maturalnego.

 


 

 

Zachodniopomorskie
Centrum Edukacyjne
71 - 699 Szczecin, ul. Hoża 6
sekretariat@zce.szczecin.pl
Zapraszamy na wycieczkę po Szczecinie